خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

تحرکات منافقین، انتخابات۹۶، دو قطبی کاذب احمدی نژاد-روحانی، بایدها و نبایدها

  سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی معروف به منافقین که در سال های اخیر در حوزه های مختلف شکست های سنگینی خورده بودند و شاید همه منتظر مرگ سیاسی این گروهک مضمحل شده بودند در سال ۸۸ با فتنه ای که از سوی میر حسین موسوی و کروبی با پشتیبانی دیگر خواص بی بصیرت شکل گرفت دوباره سر بر آوردند. آنها اقدامات خود را با رصد آخرین اوضاع ایران در سال ۸۸ قبل از انتخابات و احتمال شورش های خیابانی و با کمک نیروهای داخلی و خارجی شروع کردند. اعتراف مسعود رجوی که گفت ما تمام توان خود را برای جنبش (سبز) گذاشتیم حتی از سهم اشرف هم زدیم تا جنبش به جایی برسد موید همین موضوع است.

  اما پس از خوابیدن جنبش سبز سروصدای منافقین هم خاموش شد و به نظر می رسید خرج کردن های این سازمان پس از آن که به نتیجه نرسید این گروه به ریکاوری خود پرداخت و کمتر در فعالیت های مخرب وارد شد. اما آنچه اخیر به چجشم می آید برنامه ریزی های مجدد این سازمان در ماههای اخیر است که گویا برای حضور در یک عرصه و میدان دیگر اعلام آمادگی می کنند.

  ابتدا همه چیز از داستان پاریس و حمایت های خیلی دور خیلی نزدیک سعودی ها شروع شد. یک نشست پر سروصدا در پاریس و حمایت فرانسوی ها از آنها یک جرقه بزرگ برای شروع مجدد منافقین محسوب می شد. ترکی الفیصل هم در همان روزها از مسعود رجوی بعنوان مرحوم یاد کرد و یاد و خاطره او را گرامی داشت تا به نوعی ارتباط آنها را منافقین بیش از پیش برای همه مشخص شود و از سوی دیگر خبر از فعال شدن حمایت های سعودی ها از منافقین پرده برداری شود.

  پس از رخ دادن این داستان ها و حمایت های خارجی سعودی- اروپایی از منافقین منتظر وصل شدن این زنجیر به داخل ایران باید می بودیم و شاید همه منتظر بودند که وصل شدن این حلقه اتصال چند ماه دیگر و با نزدیک تر شدن به فضای انتخابات رخ دهد اما در یک اتفاق نادر و تعجب برانگیز فایل صوتی از سوی بیت آیت الله منتظری مرحوم در سالگرد اعدام منافقین منتشر می شود و همه را شوکه می کند. عملی که حتی واکنش نزدیکان دفتر نشر آثار امام (انصاری) که معمولا به زحمت به انحرافات واکنش نشان می دهند را در پی داشت.

  سرعت تحولات اخیر در مورد منافقینی که از سال ۸۹ به این سو در سکوت خبری بودند و اتصال حلقه داخلی و خارجی آنها با سرعت بسیار بالا بخوبی نشان دهنده تحریکات پر سرعت آنها در سال منتهی به انتخابات است. در سالی که احتمال حضور احمدی نژاد از یکسو در انتخابات و مقابله او با روحانی در حالی وجود دارد که مردم هم ازاقتصاد ناآرام احمدی نژاد دل خوشی ندارند و هم از اقتصاد در خواب فرو رفته روحانی به شدت نالان هستند. این دو نفر هر دو در افشاگری کردن، سیاه نمایی کردن، با ادبیات تند صحبت کردن و در نهایت مهیا کردن کف جامعه برای هیجان و هیاهو استعداد بالایی دارند و می توانند حضور منافقین در ایران را به منظور فتنه گری تسهیل کنند. با توجه به شرایط فوق می توان موارد و راهکارهای ذیل را در نظر داشت تا از این فضا خارج شده و آسیب رسیدن به مملکت را به حداقل رساند:

  ۱- افشای چهره جنایتکار منافقین برای مردم بصورت یک برنامه ثابت در یک عملیات بلند مدت رسانه ای تا انتخابات سال آینده.

  ۲- تغییر فاز جامعه از داستانهای زودگذر منافقین و سایر موارد مشابه به منظور جلوگیری از ناآرام شدن فضی جامعه

  ۳- مطالبه عمومی از دولت روحانی و عدم فراموشی قضیه فیش های حقوقی تا رسیدن به سرانجام، مطالبه بهبود معیشت از دست رفته مردم، مطالبه بهبود اوضاع رکود شدید حاکم برجامعه، مطالبه رفع بیکاری جوانان که از دغدغه های مقام معظم رهبری می باشد، مطالبه آنچه در برجام مذاکره کنندگان ما قولش را دادند و در قبال ان صنعت هسته ای کشور را از پیش روی با سرعت بالا بازداشتند، مطالبه از دولت در زمینه آنچه در قول های کوتاه مدت و صد روزه به مردم داده بود و

  ۴- بازخوانی اقدامات آقای احمدی نژاد و یادآوری شرایط نابسامان اقتصادی، خانه نشینی ۱۱ روزه و مقاومت علیه رهبری، اقدام غیرقانونی و غیر شرعی رئیس جمهور در مجلس، یاداوری هویت حلقه مدیریتی مدیریت کننده احمدی نژاد همچون مشایی، بقایی، ملک زاده، رحیمی و …، انحرافات فکری مشایی و

  ۵- مطرح کردن گزینه سوم برای انتخابات ریاست جمهوری و جلوگیری از شکل گیری دو قطبی کاذب روحانی – احمدی نژاد


  این مطلب تا کنون 12 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : منافقین ,مطالبه ,انتخابات ,حمایت ,بودند ,سرعت ,مطالبه بهبود ,مسعود رجوی ,
  تحرکات منافقین، انتخابات۹۶، دو قطبی کاذب احمدی نژاد-روحانی، بایدها و نبایدها

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر